به گزارش دوراهک،غلامرضا مهرجو  اظهار داشت: آتش‌سوزی که از عصر روز گذشته در شمال غرب روستای درویشی بخش شنبه شهرستان دشتی اتفاق افتاده بود با تلاش‌های مردم و مأموران آتش‌نشانی مهار شد.

وی گفت: آتش‌سوزی در بیشه نی‌ها که در شمال غرب روستای درویشی قرار دارد با اعزام همه ادوات مهار آتش به منطقه و کمترین ساعات با تلاش بی‌وقفه مردم مهار شد.

فرماندار شهرستان دشتی ادامه داد: این منطقه که پاتوق معتادان شده بود عصر روز گذشته طعمه حریق و بلافاصله این محور با لودر بازگشایی شد و این آتش را مهار کردند.

وی تأکید کرد: روز گذشته شخصاً در بخش شنبه حضور داشتیم که پس از اطلاع‌رسانی اعلام کردیم مردم بسیج شدند و این آتش مهار شد.

مهرجو در پاسخ به اینکه برای جلوگیری از معتادان چه برنامه‌ای دارید گفت: مشکلی برای جمع‌آوری معتادان در شهرستان نداریم و پلیس این آمادگی را دارد تا در کمترین زمان تمام این افراد را جمع‌آوری نماید اما مشکلی که وجود دارد نگهداری آن‌هاست.

مهرجو با بیان اینکه پاک‌سازی محیط اجتماعی از مظاهر اعتیاد برای کاهش نگرانی جامعه و خانواده‌ها مسئولیتی ملی و همگانی است تأکید کرد: در تلاش هستیم که کار اساسی در این زمینه صورت گیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شنبه  گفت: مکان آتش‌سوزی شمال غرب روستای درویشی به وسعت ۵۰۰ متر و عرض ۵۰ متر به وقوع پیوست.

موسی غلامی افزود: این آتش‌سوزی که عصر روز گذشته رخ داد با تلاش پایگاه انصار الحسین (ع)، شورای روستا و حضور به‌موقع آتش‌نشانی باغان مهار شد.