عبدالله نادری عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه ضمن گرامیداشت سالگرد قیام ۱۷ شهریور و حادثه منا اظهار داشت: حادثه منا به دلیل بی کفایتی رژیم آل سعود اتفاق افتاد و استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال ایجاد مانع در تجمع مسلمین در حج هستند و رژیم آل سعود هم با آنها هم‌دست است.

فرماندار عسلویه در ادامه خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور دلاوری‌ها تمام کسانی است که از همه اقشار مردم برای اعتلای جمهوری اسلامی تلاش کردند و این هفته متعلق به قشر یا سازمان خاص نیست و آحاد مردم و مسئولین باید در گرامیداشت آن تلاش کنند.

نادری به پیش رو بودن اعیاد غدیر و قربان و دهه امامت اشاره کرد و از دستگاه‌های متولی خواست تا تمام تلاش خود را به منظور نکو داشت این ایام انجام دهند.

فرماندار عسلویه در ادامه  داشت: کشور بدون برنامه‌ریزی توسعه پیدا نمی‌کند و آمار اساس برنامه‌ریزی سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری را تشکیل می‌دهد و اگر بخواهیم تصمیم‌گیری نتیجه‌بخشی داشته باشیم نیازمند آمار و اطلاعات هستم هم در بحث تصمیم‌گیری‌های کلان و هم تصمیم گیری‌های محلی داشتن آمار ضرورت است.

رئیس شورای اداری شهرستان عسلویه در ادامه با اشاره به سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» گفت: با توجه به اینکه آمارگیری سال ۹۵ هم بصورت اینترنتی و هم حضوری انجام می‌شود تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان و شرکت‌ها مستقر در منطقه زمینه برای ثبت نام اینترنتی کارکنان و عموم مردم فراهم کنند تا در منابع کشور صرفه‌جویی شود.

منبع: خبرگزاری فارس