به گزارش دوراهک ، ارسلان زارع بعد از ظهر امروز در بازدید از روستاهای دشتستان اظهار داشت: دشتستان دارای ۶ بخش و ۱۳۰ روستاست و تمام توان و ظرفیت خود را برای خدمات‌رسانی به مناطق روستایی و دوردست به کار می‌گیریم و از هیچ تلاشی در این مسیر فروگذار نکرده‌ایم.

وی افزود: سرکشی به روستاها به منظور آشنا شدن با مشکلات، معضلات و تنگناها و شناخت راهکارهای رفع مشکلات است و امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی به اهداف مورد نظر برسیم و بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.

 فرماندار دشتستان از اجرای پروژه‌های عمرانی در بیش از ۱۰۰ روستای دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در بیشتر روستاهای دشتستان شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی هستیم تا به حول و قوه الهی بتوانیم نسبت به تکمیل پروژه‌های مورد نظر و تحویل به موقع اهتمام ورزیم.

 زارع تصریح کرد: هفته دولت امسال نیز اقدامات موثری در مناطق روستایی و شهری انجام شد و در مجموع بالغ بر ۱۷۰ پروژه عمرانی و اقتصادی و … مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

 وی ابراز داشت: رضایتمندی ساکنان روستاها از مهم‌ترین اولویت‌های مسئولان است و به حول و قوه الهی با تمام انرژی و توان در این مسیر گام برداشته‌ایم.

منبع : فارس