میثم آقایی با بیان اینکه در هفته‌های گذشته بازی‌های سختی را پشت سر گذاشته‌ایم افزود: در هر حال برایمان فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم آنچه برای ما اهمیت دارد دفاع از فوتبال شهرستان جم است.

وی تصریح کرد: در فوتبال برد و باخت وجود دارد و تیمی موفق خواهد بود که بتواند روحیه قوی‌تری داشته باشد و فقط به هدف باشگاه فکر کند و بازیکنان ما اکثرا باتجربه هستند و با روحیه قوی باشگاه را برای رسیدن به هدف خود همراهی خواهند کرد.

آقایی با تقدیر از حمایت هواداران جمی نسبت به تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: زیبایی فوتبال به برد و باخت است و من از هواداران جمی درخواست دارم مثل همیشه در کنارمان باشند تا بتوانیم نماینده خوبی برای فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور باشیم.

وی به دیدار هفته نهم لیگ یک فوتبال کشور اشاره کرد و بیان داشت: در هفته نهم ما به مصاف تیم مس کرمان می‌رویم و این تیم با ریشه‎ای است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و نباید مس کرمان را دست کم بگیریم.

این بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی با اشاره به عملکرد داوران لیگ یکی گفت: داوران لیگ دسته یک ضعیف عمل نمی‌کنند و به نظرم عملکرد خوبی دارند و در دیدار هفته قبل نیز به جز دو صحنه پنالتی، داور در مجموع عملکرد خوبی داشت.

هافبک تیم فوتبال پارس جم با بیان اینکه الان فصل نقل و انتقالات نیست یادآور شد: سرمربی تیم در بین نیم فصل به طور قطع در فاز هجومی تیم تغییراتی را ایجاد خواهد کرد و اکنون هم مهاجمان خوبی داریم و قطعا اگر پایشان به گلزنی باز شود مهارشدنی نخواهند بود.

آقایی روند تمرینات این تیم برای دیدار با مس را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: روز به روز آمادگی بازیکنان تیم بیشتر می‌شود و موفق‎تر ظاهر می‎شویم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم به دیدار با اکسین البرز اشاره کرد و گفت: در این دیدار روز خوب ما نبود ما از هر لحاظ نسبت به تیم حریف بهتر بودیم و موقیعت‌های فراوانی نیز روی دروازه اکسین ایجاد کردیم که متاسفانه گل نشد.

آقایی تصریح کرد: ما در این دیدار چند نفر از بازیکنان خوبمان را به دلایل مصدومیت، سرماخوردگی و… در اختیار نداشتیم.

شماره ۸ تیم فوتبال پارس با اشاره به اینکه شکست برابر اکسین تجربه‌ای برای تیم و بازیکنان جوان شد، تصریح کرد: بازی‌های زیادی تا پایان فصل داریم و مردانه خواهیم جنگید تا به هدفمان که صعود به لیگ برتر است برسیم.

منبع :فارس