روابط عمومی استانداری بوشهر روز یکشنبه به نقل از مصطفی سالاری در آیین تودیع و معارفه مدیران کل حوزه استاندار و قائم مقام و مدیرکل شهری استانداری بوشهر افزود: تیم عمرانی استان برای افتتاح طرح ها و پروژه های مهم پیش رو منسجم شده و خود را برای تکمیل آنها آماده کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به شرایط و پیشرفت فیزیکی طرح های استان، تا پایان سال هر دو تا سه هفته یک پروژه مهم در استان افتتاح خواهد شد.
سالاری گفت: با توجه به اهمیت حوزه عمرانی، باید مدیران اجرایی این حوزه را بیش از پیش برای جذب اعتبارات عمرانی ملی ترغیب کنیم.
وی از تلاش های مدیران کل سابق حوزه استاندار و شهری استانداری بوشهر تقدیر کرد.
استاندار بوشهر بیان کرد: حوزه شهری و شوراها در ساختار جدید از نظر عمرانی و جنبه اجتماعی حوزه ای مهم است و با توجه به اینکه این حوزه با شهرداران و دهیاران ارتباط دارند، ضروری است زمینه برای تقویت و ارتقا جایگاه شوراها و دهیاری ها فراهم شود.
سالاری ادامه داد: وظیفه داریم کار مردم را درست پیگیری کنیم و اگر کارشان هم شدنی نیست به گونه ای رفتار کنیم که مردم راضی از استانداری خارج شوند.
مشاور و مدیرکل جدید حوزه استاندار بوشهر گفت: تعامل با مردم، گروه های سیاسی، اجتماعی و رسانه ها و حفظ سرمایه های اجتماعی از اولویت های کاری در این مسئولیت است.
حسن ابراهیمی افزود: باید آزاده بودن و آزادی را وقف خدمت به دین و مردم کنیم تا اعتماد و بردباری در جامعه حاکم شود.
وی بابیان اینکه مردم دوری از حاشیه، کار و وحدت مسئولان را از ما انتظار دارند، ادامه داد: توجه به کارکنان و اهتمام به مسائل رفاهی و شایسته سالاری از اولویت های کاری در مجموعه درون سازمانی است.
مدیرکل حوزه استاندار بوشهر بیان کرد: تعامل با معاونان استاندار و مدیران ستادی، هماهنگی درون سازمانی، همکاری و تعامل با فرمانداران و انجام نظم و انضباط اداری و دقت و مراقبت از شأن استانداری از دیگر اولویت های کاری در این مسئولیت است.
قائم مقام معاونت عمرانی و مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر در این آیین گفت: ۲۹ ماه در دفتر استاندار مشغول خدمت بودم و امیدوارم همه همکاران قصور و کمبودها را ببخشند.
مهرداد ستوده افزود: تلاش داشتیم اخلاق و احترام به افراد در دفتر استاندار را نهادینه کنیم و تمام مدیران استانداری و معاونان استاندار درس های زیادی گرفتم.
وی از همکاری همه مدیران استان بوشهر در دوره مسئولیتش در حوزه دفتر استاندار بوشهر تقدیر کرد.
در این آیین حسن ابراهیمی به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار و مهرداد ستوده به عنوان قائم مقام معاونت عمرانی و مدیرکل دفتری شهری استانداری بوشهر منصوب و معرفی و از تلاش ها و زحمات سعید راستی مدیرکل سابق دفتر شهری قدردانی شد.
ابراهیمی پیش از این فرماندار بوشهر بود که از سمت خود استعفا کرد.
ستوده پیش از این مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر بود.

منبع: ایرنا