مصطفی سالاری عصر امروز در افتتاح همزمان ۲۰۰ مدرسه و ۱۳۰۰ کلاس درس در سراسر کشور که به‌صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس گفت: افتتاح هم‌زمان ۲۰۰ مدرسه و ۱۳۰۰ کلاس درس در سراسر کشور که ۸ مدرسه با ۸۳ کلاس درس آن در استان بوشهر صورت گرفته مقارن با بهار دانش است و ان‌شاءالله که مردم بتوانند استفاده خوبی از این فضاها داشته باشند.

استاندار بوشهر گفت: از بنیاد برکت و ستاد اجرایی حضرت امام و اداره کل نوسازی مدارس از طرف مردم شریف استان بوشهر تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: استان بوشهر استانی ثروتمند البته در عین‌ حال محروم است و تاکنون از هدایای مقام معظم رهبری برخوردار بوده است.

سالاری خاطرنشان کرد: ما در وضعیت درآمدزایی و ایفای نقش در همه حوزه‌ها پیشتاز هستیم انتظار مردم این است که زمینه زیرساخت‌های علمی هم استان پیشگام و پیشتاز باشد.

سالاری یادآور شد: قبلاً نیز عنایت مقام معظم رهبری در مدرسه‌سازی شامل حال مردم استان بوشهر شده و پس از سفر مقام معظم رهبری به عسلویه مدارس متعددی در شهرستان‌های عسلویه، کنگان و بعضی از شهرستان‌های استان احداث شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام و با عنایت حضرت آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری عملیات بازسازی شماری از مدارس تخریبی استان را آغاز کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس