شماری از مردم استان بوشهر در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرنگار فارس قرار گرفته است، اعلام کردند: سال‌ها بود که دلمان هوای محضر دوست را کرده بود، ذره ذره وجودمان آرزوی زیارت بیت عتیق و طواف عارفانه آن و گام نهادن در کنار مقام ابراهیم، سعی صفا و مروه، حضور در مشعر و منا و رمی جمره را در سر می‌پروراند.

سال‌ها لحظه شماری می‌کردیم تا چشمانمان با رؤیت قبه الخضراء روشنی بگیرد و با حضور در بقیع عقده‌های فروخفته خود در مظلومیت هزار و چهارصدساله ائمه و یاران پیامبر را بگشاییم.

چه باید کرد که دستان ناپاک حرامیان و شجره ملعونه خبیثه آل سعود با به شهادت رسانیدن هزاران حاجی بی گناه در منا، حضور حجاج انقلابی و مؤمن ایران را در مراسم حج ۱۳۹۵ برنتافتند تا از مصادیق صد عن سبیل الله شوند.

و اما ای پیر و مراد، و ای رهبر گرانمایه و عزیز، وجود شما و کلام گهربار و موضع قاطع و انقلابی که در پیام امسالتان به حجاج سراسر جهان متبلور شد ما را سراسیمه لبیک گوی ندای ملکوتی و پیام روحانی و انقلابی شما کرد.

کلمه به کلمه و سطر به سطر پیام شما مرهمی بود بر داغ هجرت ما و لبیکی بود به ندای صاحب خانه‌ای که ما را به سوی بیت خویش فراخوانده بود، قاطعیت علی وار و ندای آزادی بخش و پیامبرگونه شما، ما را به سرزمین حجاز روانه کرد، به طوری که هر لحظه خود را در مسجدالحرام و منا و مشعر و سرزمین مکه و مدینه منوره و مضجع پاک پیامبر اسلام و بقیع، آن آوردگاه مظلومیت شیعه در مصاف با باطل در طول تاریخ مشاهده می‌کردیم.

اطمینان داریم دعاهای پرسوز شما و همه مظلومان عالم و خانواده‌های معظم شهدای مظلوم منا و همه محروم‌شدگان زیارت خانه خدا و قبر مطهر رسول مهربانی حضرت محمد (ص)، در آینده‌ای نزدیک ریشه آل سعود این خائنان به حرمین شریفین را خواهد سوزاند و زیارت با بصیرت و عارفانه بیت الله الحرام، نصیب همه مسلمانان می‌شود.

با دل‌هایی مالامال از حسرت دیدار خانه یار، ضمن آرزوی سلامتی برای آن وجود ارزشمند، خاشعانه و با تمام وجود بیعت مجدد خود را با شما اعلام می‌داریم و با عمق جان به شما عرض می‌کنیم، از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن.