بانک تجارت اعلام‌کرد: در آئین اقتتاح این مدرسه که روز شنبه سوم مهرماه برگزار شد محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ۲۹ مدرسه با مشارکت بانک تجارت در اقصی نقاط میهن اسلامی ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: دانش‌آموزان امروز، مدیران و کارآفرینان و متخصصان فردای کشور هستند و بهره‌مند ساختن کودکان و نوجوانان ایرانی از امکان تحصیل در مدارس استاندارد و دارای فضای آموزشی مناسب، مسیر حرکت کشور به سوی استقلال و پیشرفت را هموارتر می‌کند.

مقدم افزود: بانک تجارت مفتخر است تا با مشارکت در ساخت، نوسازی و هوشمندسازی مدارس در امر توسعه آموزش در مناطق محروم کشور و ساختن آینده‌ای بهتر برای فرزندان ایران زمین مشارکت می‌کند. خانواده بزرگ بانک تجارت پیگیری این برنامه را یکی از اصلی‌ترین رئوس ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود قرار داده و امیدواریم تا آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۶، شاهد تکمیل عملیات احداث و افتتاح پنج مدرسه دیگر با مشارکت بانک تجارت باشیم .

ساخت مدرسه شش کلاسه شهدای بانک تجارت در پی وقوع زلزله استان بوشهر از سال ۱۳۹۲ در دستور کار بانک تجارت قرار گرفته و عملیات احداث آن از سال گذشته آغاز شد. این مدرسه منطقه ریگدان شهرکاکی در شهرستان دشتی استان بوشهر واقع شده و هم اینک پذیرای ۷۵ نفر از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی این شهر است

منبع: ایسنا