به گزارش دوراهک ،ارسلان زارع  اظهار داشت: دشتستان از شهرستان‌های بزرگ و مهم در استان بوشهر است و از نظر وسعت بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین شهرستان در بین شهرستان‌های ۱۰ گانه محسوب می‌شود.

وی افزود: دشتستان تعداد ۶ بخش بزرگ و تأثیرگذار و ۹ شهر دارد و از نظر جمعیتی نیز بعد از مرکز استان دومین شهرستان محسوب می‌شود و برای اعتلای این شهرستان و توسعه و عمران و آبادانی دشتستان اهتمام می‌ورزیم.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: سرکشی به شهرها و روستاهای مختلف دشتستان در دستور کار قرار دارد و با شناخت مشکلات و دغدغه‌های مردمی، نسبت به رفع این دغدغه‌ها اقدام می‌شود.

زارع تصریح کرد: طی سه سال اخیر بیشترین اقدامات در مناطق روستایی برای عمران و آبادانی ۱۳۰ روستای شهرستان دشتستان صورت گرفته و میزان رضایتمندی روستاییان عزیز افزایش یافته است.

وی یادآور شد: با وجود اقدامات انجام‌شده در مناطق شهری و روستایی دشتستان، باز هم نیازمند تلاش و فعالیت بیشتر و مؤثرتر هستیم و باید کاری کنیم که تمام مشکلات موجود در حد امکان رفع شود.

فرماندار دشتستان گفت: مشکل آب در چندین بخش شهرستان کماکان وجود دارد، البته انتظار داریم با اجرای پروژه‌های جدید آبی، وضعیت در تابستان آینده بهبود یابد.

زارع ابراز داشت: در نیمه نخست سال جاری بیش از ۱۵۰ پروژه بزرگ و کوچک در دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده و مردم از این پروژه‌ها در عرصه‌های عمران شهری و روستایی، آب، برق، گازرسانی، آموزشی، ورزشی، کشاورزی و … برخوردار شده‌اند.

فرماندار دشتستان از افتتاح ۴۷۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در دشتستان خبر داد و افزود: در نیمه نخست امسال تاکنون بیش از ۴۷۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

منبع: فارس