حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر دیر افزود: اقتدار دفاعی باعث می شود دشمنان بهراسند و خیال حمله به کشور نداشته باشند.
وی در ارتباط با نقش معنویت و وحدت در پیروزی های دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: نمازهای جمعه و روحانیت در بعد معنویت مردم و نیروهای نظامی، انتظامی و سپاه و بسیج نقش بسزایی داشته است.
امام جمعه دیر با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید مدارس افزود: خانواده باید در مسئولیت خطیر تعلیم و تربیت فرزندان مشارکت داشته باشند و آموزش و پرورش را تنها نگذارند.
وی اضافه کرد: ارتباط خانه و مدرسه، هماهنگی اولیا و مربیان در ارائه مطالب تربیتی و تلاش مربیان در تربیت و اخلاق دانش آموزان مورد تاکید قرارگیرد.
امام جمعه دیر در ارتباط با مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: برای با مبارزه با قاچاق اقدامات و اظهار نظرهایی می شود که مقصود و نظر مقام معظم رهبری نیست.
وی گفت: هم اکنون به جای برخورد با قاچاق کانتینری که مورد نظر رهبر معظم انقلاب است به مغازه ها سرکشیدن و اظهار نظر مبنی بر جمع آوری جنس های خارجی در مغازه ها، راه درست مبارزه با قاچاق کالا به نظر نمی رسد.
حسینی افزود: نباید با اقدامات سطحی مبارزه با قاچاق کالا بی اهمیت و زمینه بدبینی و بی اعتمادی مردم به نظام اسلامی فراهم شود.

منبع: ایرنا