عباس جمشیدی عصر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه معاونان فرمانداری دیر اظهار داشت: ایران اسلامی در سایه ولایت فقیه و با اتحاد و همدلی و هم افزایی مسئولین و مردم، از امنیت پایداری برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه موفقیت‌های هر دولتی متعلق به نظام است افزود: مسئولیت ها امانتی از جانب خداوند برای افراد است و نگهداری از این امانت کار سختی است.

وی خاطرنشان کرد: در نظام ما که مبتنی بر اصول دینی ، ارزشی و اسلامی است همه باید در راستای تقویت نظام قدم بردارند.

جمشیدی با بیان اینکه مسئولین در زمان تبلیغات انتخاباتی حق فعالیت تبلیغاتی ندارند، گفت: مسئولان نظام باید به جامعه امید دهند و با فصل الخطاب قرار دادن فرمایشات مفام معظم رهبری نقدهایی که می‌شود باید منصفانه و از سر دلسوزی باشد و نگاه تخریبی نداشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار بوشهر، اظهار داشت: با وجود قرار گرفتن ایران در ناامن‌ترین منطقه جهان، اما در سایه ولایت فقیه و با اتحاد و همدلی و هم افزایی مسئولین و مردم ایران اسلامی از امن ترین کشورهای جهان است.

وی، استان بوشهر را یکی از امن‌ترین استان های کشور برشمرد و افزود: با توجه به اینکه در شهرستان دیر فضای بسیار خوبی بین مسئولین حاکم است، مدیران باید مردم داری و تکریم ارباب رجوع را به عنوان سرلوحه کاری خود قرار دهند.

جمشیدی گفت: کاهش وابستگی به نفت نوعی قدم برداشتن در راستای اقتصاد مقاومتی است که از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم نامدار درویشی به عنوان معاون سیاسی اجتماعی و علی یزدان شناس به عنوان معاون عمرانی فرمانداری دیر معرفی و از زحمات معاونین پیشین فرمانداری دیر تقدیر شد.