به گزارش دوراهک ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در حاشیه افتتاح صنایع تبدیلی فرآورده‌های لبنی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد یکی از ارکان مهم زندگی بشر و مدیریت نظام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: جهان استکبار با جدیت تمام و جنایت وحشتناک در رابطه با اقتصاد جامعه و نظام ما را تهدید و تحریم کرده است و تنها راه نجات طرح ابلاغی مقام معظم رهبری یعنی اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: چون استان بوشهر در تمامی زمینه‌های انقلاب پیشتاز بوده الحمدالله در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز سپاه و بسیج با برنامه‌ریزی‌هایی که از چند سال قبل شروع کرده‌اند آمار بسیار خوبی در رابطه با اقتصاد مقاومتی در فضای کشور مشاهده می‌کنیم.

امام‌جمعه بوشهر گفت: سپاه و بسیج به‌منظور تحقق اقتصاد مقاومتی وارد صحنه شده‌اند و تخصیص اعتبارات بسیار بالایی به نیروهای جوان جویای کار کمک می‌کنند تا بتوانند طرح‌های زودبازده، مؤثر و مولد در عرصه اشتغال‌زایی و هم تأمین مایحتاج حوزه‌های خدماتی، زندگی و صنعتی کوشا باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر گفت: استان بوشهر گنج ایران است مسؤولان و جوانان برای کارآفرینی همت کنند تا شاهد افتتاح چنین واحدهایی در کل استان بوشهر باشیم تا یک نفر بیکار در سطح استان مشاهده نکنیم.

منبع : فارس