به گزارش دوراهک ، نعمت‌الله جمالی ظهر امروز در جمع مسؤولان فرهنگی جم خاطرنشان کرد: سال گذشته در توزیع نوشت‌افزار، مدارس هم جوار پالایشگاه در اولویت قرار دادیم و تلاش شد در آستانه آغاز فصل مهر به دانش اموزان کم بضاعت کمک کنیم.

وی افزود: توزیع اقلام نوشت‌افزاری در میان دانش‌آموزان واقعا احساسی وصف نشدنی به ما داد و امسال نیز با تکرار این خاطره خوب تلاش خواهیم کرد تعداد بیشتری از مدارس را تحت پوشش قرار دهیم.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم اظهار داشت: هر هدیه نوشت‌افزاری که در میان دانش‌آموزان توزیع خواهد شد شامل چندین مداد، خودکار، پاک کن، رنگ، دفتر و دیگر اقلام ضروری دانش‌آموزان خواهد بوده و به صورت مستقیم به آنها داده خواهد شد.

وی ادامه داد: در این کار خیر که انتظار می‌رود الگویی برای دیگر شرکت‌های منطقه نیز باشد بیشتر مدارس ابتدایی مدنظر خواهد بود و امیدورایم بتوانیم هر ساله تعداد بیشتری از مدارس را تحت پوشش قرار دهیم.

جمالی با اشاره به مسؤولیت اجتماعی شرکت پالایش گاز فجر جم( CSR) خاطرنشان کرد: علاوه بر پروژه های مهمی که در زمینه ( CSR) برای منطقه تعریف کرده‌ایم از این اقدامات اگرچه کوچک اما خیرخواهانه نیز دریغ نخواهیم کرد.

وی گفت: دانش‌آموزان امروز شهرستان، مدیران و کارآفرینان فردای این منطقه خواهند بود و ما دوست داریم خاطره خوبی نیز از مهم‌ترین تاسیسات صنعتی شهرستان داشته باشند.

گفتنی است دانش‌آموزان مدارس مختلف شهرستان جم به همراه دیگر گروه‌های دانشجویی و متفرقه هرساله از تاسیسات شرکت پالایش گاز فجر جم نیز دیدن می‌کنند.

منبع: فارس