عادل مقدس در حاشیه اعزام تیم سلامت به روستاهای بخش آبدان با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر هرساله با اعزام پزشکان و کادر بهداشتی و درمانی به روستاها و مناطق فاقد خانه بهداشت و ویزیت رایگان اهالی آن مناطق ضمن درمان و پیگیری امورات بهداشتی درمانی مردم باعث رضایتمندی آنان شده است که هدف اصلی این شبکه است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با اشاره به اعزام تیم سلامت به روستاهای بخش آبدان گفت: این دومین مرحله از اعزام تیم سلامت به روستاهای بخش آبدان است که طی شش‌ماهه اخیر اتفاق افتاده است.

وی ضمن تقدیر از سپاه شهرستان دیر در همکاری برای اعزام تیم سلامت به مناطق روستایی افزود: تیم سلامت متشکل از پزشک، ماما و کارشناس بهداشت به همراه وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز به روستاهای ملگه و کنارترشان برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه اعزام‌شده‌اند.

مقدس به خدمات تیم سلامت اشاره و تصریح کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت رایگان پزشک و ماما، ارائه دارو به‌صورت رایگان و آموزش سلامت به اهالی منطقه است‎.‎

وی با اشاره به جمعیت روستاهای ملگه و کنارترشان اضافه کرد: تعداد ۷۲ خانوار با جمعیت ۳۳۸ نفر در روستاهای ملگه و کنارترشان ساکن هستند.

منبع: خبرگزاری مهر