به گزارش دوراهک،میثم تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در جم گفت: آقایان رضاییان، خطیب و تارتار همه چیز را برای صعود پارس جم به مقصد خودش یعنی لیگ برتر آماده کرده‌اند و امکانات باشگاه بسیار خوب است.

وی با اشاره به دیدار پارس جم با تیم فولاد یزد اظهار داشت: خدا را شکر با همت بچه‎ها توانستیم با ۳ امتیاز از یزد بیرون بیایم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جم یادآور شد: در تمرینات خیلی کار کرده بودیم و آنالیز دقیقی روی تیم یزد داشتیم که توانستیم این تیم را در دقایق پایانی بازی شکست دهیم.

تیموری خاطرنشان کرد: میدانستیم که تیم فوتبال فولاد یزد در سانترها ضعف دارد و اکثر حملات تیم را از همین طریق برنامه‌ریزی کردیم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جم شرایط تیم را مطلوب برشمرد و اظهار داشت: در پنج هفته گذشته توانسته‌ایم سه پیروزی به دست بیاوریم و هدف ما در تمامی بازی‌ها برد بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در این بازی نیز با شرایط جوی یزد فقط برای پیروزی به میدان رفتیم و با پشتکار و تلاش همه‌جانبه تمامی بازیکنان به سه امتیاز این مسابقه رسیدیم.

تیموری با تقدیر از زحمات رضاییان مدیرعامل باشگاه، خطیب سرپرست و تارتار مربی تیم فوتبال پارس جم گفت: این عزیزان شرایط مطلوب و خوبی در باشگاه فراهم کرده‌اند و به لطف خدا و همت بازیکنان از بازی‌های پیش رو نیز سربلند بیرون خواهیم آمد.

وی به بازی با سپیدرود رشت اشاره کرد و گفت: یک بازی سخت و دشوار پیش داریم و امیدواریم بتوانیم با انجام یک بازی جذاب و دیدنی تیم رشت را از پیش رو برداریم.

تیموری تاکید کرد: تیم سپیدرود رشت در هفته پنجم تیم مدعی خونه به خونه را شکست داده و یکی از تیم‌های پرستاره لیگ یک است.

وی با دعوت از هواداران برای حمایت از پارس گفت: حضور هواداران جمی در ورزشگاه می‌تواند این بازی سخت را برای ما آسان کند و بتوانیم امتیاز کامل این دیدار حساس را بگیریم.

بازیکن پارس جم با بیان اینکه هواداران از ابتدای فصل تاکنون حمایت پرشوری از تیم داشته‌اند، افزود: خیلی از تیم‌ها از نعمت هوادار محرومند و ما در جم هواداران دلسوز و پرشوری داریم که موجب تقویت روحیه و ایجاد انگیزه مضاعف برای ما شده است.

وی بیان کرد: در بازی با سپیدرود رشت ورزشگاه تختی شهرک توحید جم به جهنمی برای تیم رشت تبدیل خواهد شد و ما با حمایت هوادارن این تیم را شکست خواهیم داد.

منبع:فارس