به گزارش دوراهک، حمید زارعی صبح امروز در مراسم رونمایی از کتاب آخرین ستون در سالن کنفرانس فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج گفت: از همت ستودنی جوانان عزیز مهدی جمالی و احمد عبدالهی در چاپ کتاب آخرین ستون سپاس گذارم.

حمید زارعی ادامه داد: خوشبختانه توجه به مقوله کتاب در شهر خورموج ستودنی است و تولد مدام کتاب توسط مؤلفین کتاب‌خوانی و تحقیق در حال گسترش است.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری جشنواره کتاب، میزان کتاب‌خوانی و فراخوان بهشت باشگاه‌های کتاب افزایش یافته و تاکنون ۲۴ باشگاه ثبت‌شده و ۲۶ باشگاه هم درخواست صدور مجوز داده و در حال ثبت هستند.

امام جمعه موقت خورموج هم گفت: اصحاب سیدالشهدا یگانه تاریخ هستند و در تاریخ تکرار نمی‌شوند.

حجت‌الاسلام سید مهدی طاهری افزود: دستگاه امام حسین (ع) دستگاه باعظمتی است و شوری که امام حسین به پا کرده تا قیامت ادامه دارد.

وی ادامه داد: هر کس افتخار می‌کند که در این دستگاه باعظمت خدمت می‌کند و علما و مراجع با دلخوشی در این دستگاه خدمت می‌کرده و می‌کنند.

مدیر حوزه علمیه سفیران هدایت خورموج تصریح کرد: انتشار کتاب توسط هنرمندان و مداحان خورموج امیدآفرین است و امید این حرکت ادامه داشته باشد.

در ادامه از مؤلفین کتاب آخرین ستون آقایان احمد عبدالهی و مهدی جمالی از طرف ارشاد اسلامی تقدیر شد سپس‌ از این کتاب رونمایی به عمل آمد.

شایان ذکر است؛ کتاب «آخرین ستون» جمع‌آوری نوحه‌های زنجیرزنی ویژه محرم و صفر به همراه یک عدد لوح فشرده است که در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

منبع: فارس