جمشید شیخ زاده رئیس هیئت هندبال جزیره خارگ در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات هندبال نونهالان استان بوشهر با شرکت چهار تیم بوشهر، خارگ، جم و برازجان به میزبانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در محل سالن شهید آباش جزیره خارگ برگزار شد.

وی  افزود: در این مسابقات، تیم ها به مدت دو روز به  صورت دوره‌ای به رقابت با یکدیگر پرداختند که در نهایت تیم نونهالان جزیره خارگ با سه برد متوالی و مربیگری وحید عرب‌زاده بازیکن ملی‌پوش خارگی، به مقام قهرمانی دست یافت.

شیخ زاده با اشاره پتانسیل خوب هندبال در استان بوشهر گفت: امیدواریم توجه بیشتری به هندبال استان بوشهر از نظر مالی و تأمین امکانات از سوی فدراسیون هندبال صورت گیرد.

وی با اشاره به وضعیت داوری این مسابقات، گفت: داوری مسابقات در حد قابل قبولی بود به گونه‌ای که می‌توان گفت حاشیه‌ای برای این مسابقات وجود نداشت.

رئیس هیئت هندبال خارگ اضافه کرد: باتوجه به رویکرد جدید فدارسیون هندبال، اتفاقات خوبی در هندبال رخ داده است و در حال حاضر هندبال به صورت اصولی و از رده های پایه در حال برنامه‌ریزی و توسعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، این مسابقات جمعه‌شب در حالی با قهرمانی جزیره خارگ به پایان رسید که تیم‌های برازجان و بوشهر مقام دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.