به گزارش دوراهک ، سید کمال‌الدین شهریاری ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی ضمن تبریک عید سعید قربان به مسلمانان جهان، شهادت مظلومانه حجاج ایرانی در منا توسط رژیم آل سعود را محکوم کرد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی شهادت مظلومانه حجاج در منا را نشانه بی‌تدبیری و بی‌لیاقتی حکام آل سعود برشمرد و افزود: شیطنت‌های استکبار جهانی در کشتار بیش از ۴۰۰ تن از حجاج مسلمان ایرانی بی‌تأثیر نبود و آل سعود با حمایت‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس با قساوت و بی‌رحمی دست به این جنایت عظیم زد.

وی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته پرداخت و ادامه داد: پس از جمع‌آوری اطلاعات از مسائل و مشکلات دو حوزه انتخابیه توسط کمیته‌های تخصصی، دفترچه‌هایی را تهیه کردیم که شامل دو بخش طرح‌های عمرانی و اعتبارات استانی و همچنین پروژه‌ها و اعتبارات ملی است.

شهریاری گفت: در این مدت کوتاه با وزیر اقتصاد، راه و شهرسازی، نفت، معاون سازمان برنامه‌وبودجه، معاون مناطق محروم ریاست جمهوری، رئیس بنیاد مسکن و با معاونت‌های وزارت نیرو و معاونت‌های راه و شهرسازی جلسات متعددی داشتم.

وی اضافه کرد: همان‌طور که در شعارهای انتخاباتی گفتم با ادبیات خود وزرا و با زبان فنی و برنامه‌ای باید با ایشان صحبت کرد به همین شکل نامه‌ها را کاملاً فنی و برنامه‌ای تهیه و هیچ‌کدام از نامه‌هایی که من به وزرا داده‌ام بدون دستور بیرون نیامد و روی همه این نامه‌ها دستور کافی و لازم گرفته‌ام.

شهریاری یادآور شد: به‌طور مثال یک نامه تقدیم وزیر نفت کردم که در آن ۲۲ مورد پروژه و طرح گنجانده‌ شده بود درخواستی که کرده بودم برای این پروژه‌ها نیاز به ۵۲ میلیارد تومان اعتبار است یعنی بیش از کل اعتبار استانی یکی از شهرستان‌هاست.

شهریاری بیان داشت: بنده به‌عنوان خدمتگزار کوچک مردم دشتی و تنگستان و به‌عنوان یکی از دست یاران شما مدیران این اقدامات را انجام داده‌ام که بتوانیم اعتبارات دو شهرستان دشتی و تنگستان را سه برابر کنیم و کار بسیار سختی است.