آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری همزمان با سی و ششمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سالروز جنگ تحمیلی در آئین رژه نیروهای مسلح استان بوشهر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام، دفاع مقدس رزمندگان اسلام را اوج اقتدار و شکوه ایمان دانست و اظهار داشت: بی‌تردید دفاع مقدس در تاریخ جهان اسلام و ایران، کتاب زرین اوج شکوه ایمان، مجاهدت، ایثار و ولایت‌مداری برای شهادت است.

امام جمعه بوشهر نیروهای مسلح ایران را نیرویی مقتدر و پرتوان دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح شامل ارتش قهرمان، سپاه پاسداران توانمند، بسیج مقتدر و نیروی انتظامی همیشه در صحنه، حماسه‌ای در هشت سال دفاع مقدس آفرید که در تاریخ اسلام و ایران بی نظیر است.

صفایی‌بوشهری تاکید کرد: تمامی دشمنی دشمنان تاکنون به‌خاطر استواری نیروهای مسلح و حمایت مردم و فرماندهی فرمانده معظم کل قوا است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به توانمندی نیروهای مسلح در عرصه مقابله با دشمنان تصریح کرد: نیروهای مسلح چنان اقتدار و توانمندی از خود نشان داده‌اند که دشمنان و نیروهای متجاوز به خود اجازه نمی‌دهند در عرصه صف و ستاد علیه ایران قدمی بردارند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر در اوج آمادگی و توانمندی قرار دارند، افزود: نیروهای مسلح استان بوشهر با ایمان و اقتدار روزافزون و داشتن تجهیزات نظامی پیشرفته در اوج آمادگی قرار دارند.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه رژه نیروهای مسلح در استان بوشهر نشان از اقتدار و صلابت آنان تحت فرماندهی فرماندهی معظم کل قوا است، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح استان بوشهر با حضور حماسی در آئین رژه با تجهیزات مدرن و پیشرفته، با اتحاد و اقتدار و با حمایت همه جانبه مردم، اوج آمادگی خود را در عرصه دفاعی نشان دادند.

منبع: خبرگزاری میزان