دبیر مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران ظهر سه‌شنبه در مراسم افتتاح ساختمان مدیریت حوزه علمیه خواهران بوشهر اظهار داشت: خیرین همواره در همه امور همکاری بسیار خوبی داشته‌اند و در عرصه توسعه زیرساخت‌های حوزه علمیه نیز شاهد اقدامات خوبی هستیم.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر فاضلی مهرآبادی اضافه کرد: در سال جاری مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران راه اندازی شده است که دارای هیئت مدیره و هیئت امنا است و توسعه فضاهای آموزشی و تجهیز این فضاها را دنبال می‌کند.

وی با اشاره به تامین هزینه ۵۰ درصد حوزه‌های علمیه خواهران از سوی خیران، خاطرنشان کرد: احداث، تجهیز و مرمت مدارس علمیه خواهران به صورت جدی دنبال می‌شود که تاکنون بیش از هزار و ۶۰۰ نفر در این مجمع عضو شده‌اند.

دبیر مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران از بوشهر به عنوان پیشتاز مشارکت خیرین در توسعه حوزه‌های علمیه خواهران نام برد و افزود: هزار و ۵۰ نفر تاکنون عضو مجمع خیران حوزه علمیه خواهران بوشهر شده‌اند.

وی با اشاره به راه‌اندازی مجمع خیرین مدارس علمیه خواهران در ۱۰ استان، افزود: خیران حوزه‌های علمیه همزمان با سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع) تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حجت الاسلام ابراهیمیان معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در جوار بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر افتتاح شد.