هوشنگ احمدی صبح سه‌شنبه در دیدار جمعی از مسئولان محلی شهر دوراهک از پاسگاه انتظامی این شهر به مناسبت هفته ناجا اظهار داشت: با تلاشهای صورت گرفته شاهد بهبود وضعیت امنیتی هستیم.

وی با بیان اینکه هفته ناجا بهترین فرصت برای بازنگری عملکرد نیروی انتظامی و تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف این دستگاه است، افزود: احترام گذاشتن به نیروی انتظامی وظیفه آحاد جامعه به ویژه سازمان‌ها است.

http://dorahak.ir/wp-content/uploads/2016/10/Pasgah-Entezami-Dorahak-3.jpg

شهردار دوراهک، پلیس را حافظ جان، مال و ناموس مردم برشمرد و اظهار داشت: سازمان‌ها در طول سال فعالیت‌های عمرانی زیادی را انجام می‌دهند که اگر خدمات و همراهی پلیس نباشد با مشکل روبه‌رو خواهد شد.

احمدی، یکی از مطالبات مسئولان این شهر و شهروندان را ارتقاء پاسگاه این شهر به کلانتری عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: خوشبختانه در شهر دوراهک از امنیت و آرامش خاصی برخوردار هستیم که این مسئله جز با تلاش و تعامل عوامل سخت‌کوش نیروی انتظامی و بسیج میسر نخواهد شد.

شهردار دوراهک ضمن قدردانی از تلاش نیروی انتظامی در برقراری امنیت این شهر، گفت: همکاری و مشارکت اجتماعی آحاد مردم با پلیس در پیشگیری از جرم، از ارکان مهم تأمین امنیت در یک اجتماع به شمار می‌رود.

http://dorahak.ir/wp-content/uploads/2016/10/Pasgah-Entezami-Dorahak-1.jpg

فرمانده حوزه جندالله شهر دوراهک در این آیین ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به تمامی سبز پوشان جامعه گفت: وظیفه ذاتی نیروی انتظامی ایجاد نظم و امنیت است و این امنیت جز با همکاری و تعامل مسؤولان به وجود نمی‌آید.

عباس خیاط با بیان اینکه با نگاه کردن به آرامش و امنیتی که در اطرافمان است بیشتر متوجه نقش و تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی خواهیم شد، افزود: ناجا این افتخار بزرگ را دارد که پاسدار ارزش‌های الهی، انسانی، امنیت و آرامش مردم باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر دوراهک، ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم و جامعه همواره قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند و نیروی انتظامی با تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای که با مسئولان شهر دوراهک دارد توانسته است امنیت را در شهر برقرار کند.

حسن دوراهکی با بیان اینکه در کشور، نیروی انتظامی به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین ارگان برقراری نظم و امنیت اجتماعی شناخته شده است اظهار داشت: رفتار و عملکرد پلیس در راستای تکریم مردم است و جامعه نیز با رعایت قوانین و هنجارهای اجتماعی نظم و امنیت را نهادینه خواهند کرد.

http://dorahak.ir/wp-content/uploads/2016/10/Pasgah-Entezami-Dorahak-2.jpg

فرمانده پاسگاه انتظامی شهر دوراهک در این دیدار گفت: شهروندان دوراهک و روستاهای اطراف این شهر، همکاری و تعامل بسیار خوبی با نیروهای انتظامی این شهر و شهرستان دارند و آنها به عنوان یکی از نیروهای امنیتی شهر محسوب می‌شوند.

فتح الله حسنی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی در این شهر، افزود: نیروی انتظامی با همه توان به دنبال تأمین امنیت همه جانبه در کشور و منطقه است.

فرمانده پاسگاه انتظامی شهر دوراهک با تقدیر از دستگاه‌هایی که تاکنون یاری‌گر این فرماندهی بوده‌اند، اظهار داشت: نیروی انتظامی شهر دوراهک بیدار است و با تلاش شبانه روزی تمام موارد ناامنی و ناهنجاری را رصد می‌کند و اجازه فرصت‌طلبی به مخلان امنیت را نداده و نخواهند داد.

منبع: خبرگزاری مهر