دانیال اسفندیاری بعد از ظهر یکشنبه در نشست با اهالی روستای گماران اظهار داشت: از زمانی که حجت الاسلام خدری به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه کار خود را در مجلس آغاز کرده است، همه به این مهم اقرار دارند که با همه وجود پیگیر مسائل حوزه انتخابیه خود هستند.

وی گفت: با وجود اینکه اکنون زمان استراحت نمایندگان است و نماینده ما باید در استراحت باشند علی رغم کسالتی که داشتند امروز در جمع اهالی تعدادی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان گناوه حاضر شدند.

اسفندیاری تاکید کرد: آنچه از مسائل و مشکلاتی که مربوط  به ما و در حوزه این بخش و شهرستان است را ما پیگیری و در حد توان مرتفع خواهیم ساخت و آنچه که در حوزه استان و فرا استانی باشد را نماینده ما در این حوزه انتخابیه پیگیر خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به سرقت سیم های تیرهای برق در این روستا اضافه کرد: مسئولان روستا چندین بار به صورت شفاهی و کتبی با ما این مورد را مطرح کردند و ما نیز در شورای تامین شهرستان گناوه این قضیه را مطرح کردیم.

اسفندیاری خاطرنشان ساخت: باید در این زمینه همکاری بیشتری از جانب مسئولان و اهالی روستا با ما صورت بگیرد تا ما نیز از طریق مراجع انتظامی این مسئله را مرتفع کنیم.

وی در پاسخ به برخی مشکلات مطرح شده از سوی اهالی این روستا بیان کرد: امروز به اتفاق نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس مسئله قبوض برق را پیگیری می کنیم.

بخشدار مرکزی شهرستان گناوه گفت: در زمینه آسفالت معابر نیز که نماینده حوزه انتخابیه ما خبر خوشی در زمینه قیر رایگان به ما داده اند و در مورد گازکشی به امامزاده شاه صدرالدین با توجه به مکاتبات ما و پیگیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس این مهم نیز حل شده است.

گفتنی در این نشست ها با اهالی تعدادی از روستاهای بخش مرکزی بخشدار مرکزی رئیس شبکه دامپزشکی ، رئیس آبفای روستایی و جهاد کشاورزی شهرستان گناوه نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس را همراهی می کردند.

منبع: خبرگزاری مهر