نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در دیدار با خانواده شهید ابراهیم زارعی شهید شاخص روستای درازی با اشاره به اینکه هرچه داریم به برکت مجاهدت و مبارزات شهداست، اظهار داشت: باعث افتخار است که فرصت دیدار با خانواده شهید ابراهیم زارعی پیدا کردم.

سید کمال‌الدین شهریاری افزود: هرچه زمان می‌گذرد این مسئله بیشتر ضرورت پیدا می‌کند که در جمع خانواده شهدا حضور یابیم.

وی اضافه کرد: هرچه از زمان جنگ می‌گذرد مسؤولیت ما سنگین‌تر می‌شود و در جمع خانواده شهدا باید مناقب و خصوصیات شهدا را ذکر کنیم تا نسل امروز با آرمان‌های شهدا آشنا شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: هرچه داریم به برکت مجاهدت و مبارزات شهداست که مقابل دشمن بعثی و حامیان آن ایستادند تا نهال نوپای انقلاب خشکیده نشود و با خون خود آن نهال را آبیاری کردند تا امروز این نظام به درخت تنومندی تبدیل شود‌.

مادر شهید ابراهیم زارعی نیز گفت: حضور مسؤولان در جمع خانواده‌های شهدا باعث دلگرمی آن‌هاست.

فاطمه عاشوری اضافه کرد: ابراهیم از طفولیت دارای نبوغی ویژه بود و در مراحل مختلف درسی ٬هنری و ورزشی موفق بود.

برادر شهید زارعی نیز با تقدیر از حضور نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دکتر شهریاری از مسؤولان ولایی و در خط رهبری است.

حجت‌الاسلام غلامحسین عاشوری ادامه داد: خانواده شهید یک اسم نیست، بلکه یک وظیفه است و باید خانواده‌های شهدا الگوی جامعه ما هستند.

منبع: خبرگزاری فارس