ناصر امیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: قطعه‌ای از کشتی تفریحی رافائل که در ایام جنگ تحمیلی در سواحل بوشهر مورد حمله متجاوزان قرار گرفت و غرق شد برای نصب در بوشهر آماده شده است.

وی اضافه کرد: این کشتی جزو اولین دسته کشتی‌های کروز منطقه خلیج فارس است که بوشهری‌ها خاطرات به یادماندنی از این کشتی تاریخی دارند و امیدواریم این نماد تاریخی در گوشه‌ای از سواحل شهر بوشهر به نمایش عمومی گذاشته شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ادامه داد: یکی از بزرگترین هتل‌های جنوب کشور در شهرستان کنگان استان بوشهر در حال ساخت است.

وی افزود: این هتل با زیربنای ۲۸ هزار متر زیربنا و ۴۰۰ اتاق و سوئیت های vip با حجم سرمایه گذاری بیشتر از ۱۰۰ میلیارد تومان در نیمه دوم سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

امیرزاده بیان کرد: این هتل ۴ ستاره با داشتن امکاناتی چون سالن اجتماعات مجهز، شهربازی، استخر و سونا، مرکز خرید، انواع رستوران‌ها، سالن های مجهز ورزشی و سوئیت‌های زیبا با چشم انداز دریای زیبای خلیج فارس به اشتغال‌زایی بیش از ۱۵۰ نفر منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی این هتل بیش از ۴۰ درصد است که با مدیریت خوب این مجموعه امیدواریم در موعد مقرر به بهره برداری برسد.