اصغر بحرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: در حدود ۷۰ میلیاردریال پروژه نیز در حال حاضر در حال انجام است که در بین آنها پروژه‌های بسیار مهمی نظیر کلینیک تخصصی بیمارستان با ۴۵ در صد پیشرفت فیزیکی، اورژانس بیمارستان زینبیه(س) با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی، کلینیک دهان و دندان با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی، درمانگاه بادوله با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی، پانسیون ۴ واحدی کاکی با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی و پنج خانه بهداشت با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دیده می‌شود.

بحرانی اضافه کرد: با اقدامات انجام گرفته در چند سال اخیر پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای در بخش زیرساخت‌ها و فضاهای فیزیکی بهداشتی درمانی و تجهیزات حاصل شده است و با پایان عملیات اجرایی پروژه‌های در حال انجام، شاهد ایجاد پویایی و رشد و توسعه هرچه بیشتر در حوزه سلامت شهرستان خواهیم بود.

وی گفت: هم اکنون تمام مراکز خدمات جامع سلامت و بیش از ۹۰ در صد از خانه‌های بهداشت تعمیر، نوسازی و یا تجدید بنا و نیز تجهیز شدند.

بحرانی یادآور شد: هم اکنون خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتی توسط یک بیمارستان، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۶ پایگاه سلامت و ۳۰ خانه بهداشت ارایه می‌شود و تعداد ۱۳ پزشک متخصص در رشته های داخلی، اطفال، زنان و زایمان، جراحی عمومی، بیهوشی، رادیولوژی و قلب  و ۱۹ پزشک عمومی در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در حال ارایه خدمت هستند و مجموع کارکنان شاغل در حوزه سلامت شهرستان دشتی ۵۶۶ نفر است که از این تعداد ۲۸۴ نفر مرد و ۲۸۲ نفر زن هستند.

وی در پایان اضافه کرد: امیدواریم با همدلی و تعامل همه مسؤولان استان و شهرستان و همراهی مردم شریف شهرستان دشتی شاهد آینده‌ای روشن و امید بخش در حوزه سلامت شهرستان باشیم.